V rámci Celostátního setkání mládeže zveme rodiče a rodiny s dětmi na Den s rodinami, který se koná v sobotu 19. srpna 2017. 

Prosíme, abyste se NEZÁVAZNĚ přihlásili. Tato přihláška je zcela NEZÁVAZNÁ a není spojena s žádným finančním poplatkem. Je to však důležitá statistická informace pro organizátory, aby věděli orientační počet návštěvníků a dětí pro zajištění všeho potřebného. 

Motto tohoto dne bude: Nebojte se... Budoucnosti!

Prožijte tento den s mladými lidmi, zažijte něco krásného a svou přítomností inspirujte a povzbuďte mladé lidi, aby také měli odvahu vstoupit do manželství a mít děti.

Pro účastníky nezajišťujeme speciální parkování. Je možné využít veřejná parkoviště v Olomouci, která jsou ve většině případů v sobotu zdarma.

Dopolední program začne v Korunní pevnůstce v 9:00 úvodní modlitbou a od 9:30 proběhne katecheze Mons. Pavla Posáda a následovat bude mše svatá s kardinálem Dominikem Dukou.

Rodiny jsou zvány na teplý oběd (kvalitní bezlepková klobása s chlebem), který pro ně bude připraven zdarma, případně mohou přispět dobrovolnou částkou.

V nabídce odpoledního programu bude EXPO výstava hnutí, řeholí a prorodinných organizací,  doprovodný program v olomouckých kostelích, parcích a sálech, bude také možnost navštívit olomoucké kláštery, děvčata se mohou zúčastnit Setkání čtenářek časopisu IN! Během odpoledního programu bude možné svěřit děti (od 5 let) na pohlídání opatrovníkům, kteří pro ně budou mít připravený zábavný program do 16.00 v Korunní pevnůstce.

Od 16:30 bude následovat svědectví Enrica Petrilla o své ženě Chiaře Corbello Petrillo, která zemřela v 28 letech na rakovinu jazyka, kterou jí objevili v pátém měsíci těhotenství. Její životní příběh je sepsán v knize: Smrt nemá poslední slovo, kterou vydalo Karmelitánské nakladatelství.

Po večeři z vlastních zdrojů se mohou zájemci zdržet na vrcholnou večerní modlitební vigilii v Korunní pevnůstce, která začne ve 20:00.

V případě dotazů se můžete obrátit na mladez@cirkev.cz

Další informace: 

Brožura CSM.pdf (str. 125-133)

Mapa sobota 19.8. CSM.pdf