V rámci Celostátního setkání mládeže v Olomouci je na sobotu 19. 8. 2017 plánována – jako již tradičně – pouť rodin. Nabitý celodenní program přímo vybízí k tomu, aby si návštěvníci svůj pobyt prodloužili minimálně přes noc. Víme, že mnoho z vás přijede z daleka, a protože myslíme na všechno, domluvili jsme zájemcům možnosti přespání ve dvou ubytovacích zařízeních v Olomouci. 

foto: Dominik Novák/Člověk a víra

Sobota 19. srpna bude na CSM zasvěcena rodině, a protože celodenní program bude vyčerpávající, zajistili jsme pro zájemce možnost ubytování v okolí centra dění.

Pro ty, kteří se chystají zúčastnit se celého setkání, připravujeme zázemí v rodinách, na školách, atp. Myslíme však i na rodiny, které přijedou třeba jen na sobotu. Abyste nemuseli shánět volná místa v hotelech, které i tak budou – jako obvykle přes léto – obsazené turisty, doporučujeme vám podívat se, co jsme pro vás domluvili.

Domluvené je ubytování v internátu školy pro sluchově postižené, konkrétní detaily je potřeba domluvit přímo s provozovateli. Ubytování se však nachází nedaleko centra města v ulici Kosmonautů 4.

Cena se zde pohybuje kolem pár set korun za noc a rezervaci můžete provést buď přes email info@sluch-ol.cz a nebo telefonicky na čísle +420 774 726 362.

Druhou možností je víceúčelové centrum Norbertinum, které se nachází na Svatém kopečku a je tedy vzdálené pouze čtvrt hodiny jízdy autem. I tady je potřeba konkrétní detaily domluvit přímo s kontaktní osobou - Ing. B. Steinerovou, + 420 608 034 944, nebo na emailu norbertinum@email.cz. Nabízí však jedno i více - lůžkové pokoje za cenu kolem 350 Kč za noc.

Po naplnění kapacit těchto prostor už to bude pouze na vás, proto doporučujeme si svůj pokoj rezervovat co nejdříve.

A na jaký program se vlastně lze těšit během sobotního dne rodin? To vysvětluje náš další článek.