Přespání s celou rodinou? I to bude na CSM možné

V rámci Celostátního setkání mládeže v Olomouci je na sobotu 19. 8. 2017 plánována – jako již tradičně – pouť rodin. Nabitý celodenní program přímo vybízí k tomu, aby si návštěvníci svůj pobyt prodloužili minimálně přes noc. Víme, že mnoho z vás přijede z daleka, a protože myslíme na všechno, domluvili jsme zájemcům možnosti přespání ve dvou ubytovacích zařízeních v Olomouci. 

foto: Dominik Novák/Člověk a víra

Sobota 19. srpna bude na CSM zasvěcena rodině, a protože celodenní program bude vyčerpávající, zajistili jsme pro zájemce možnost ubytování v okolí centra dění.

Pro ty, kteří se chystají zúčastnit se celého setkání, připravujeme zázemí v rodinách, na školách, atp. Myslíme však i na rodiny, které přijedou třeba jen na sobotu. Abyste nemuseli shánět volná místa v hotelech, které i tak budou – jako obvykle přes léto – obsazené turisty, doporučujeme vám podívat se, co jsme pro vás domluvili.

Domluvené je ubytování v internátu školy pro sluchově postižené, konkrétní detaily je potřeba domluvit přímo s provozovateli. Ubytování se však nachází nedaleko centra města v ulici Kosmonautů 4.

Cena se zde pohybuje kolem pár set korun za noc a rezervaci můžete provést buď přes email info@sluch-ol.cz a nebo telefonicky na čísle +420 774 726 362.

Druhou možností je víceúčelové centrum Norbertinum, které se nachází na Svatém kopečku a je tedy vzdálené pouze čtvrt hodiny jízdy autem. I tady je potřeba konkrétní detaily domluvit přímo s kontaktní osobou - Ing. B. Steinerovou, + 420 608 034 944, nebo na emailu norbertinum@email.cz. Nabízí však jedno i více - lůžkové pokoje za cenu kolem 350 Kč za noc.

Po naplnění kapacit těchto prostor už to bude pouze na vás, proto doporučujeme si svůj pokoj rezervovat co nejdříve.

A na jaký program se vlastně lze těšit během sobotního dne rodin? To vysvětluje náš další článek.

 

 

Sdílet

Komentáře

marmik děkuji, že myslíte na rodiče, kteří byli nedávno také mládeží. :-)

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Píše se o...

Pro sdílení svých zážitků se přihlas nebo registruj na signály.cz.

smoula
CSM Olomouc 2017

Film o CSM 2017

CSM Olomouc 2017

Film o CSM 2017, o jeho osobnostech, účastnících... o nás :)

makie

Blogový příspěvek byl smazán.

Terka8

Z Olomouce

Terka8

Přikládám i já své dojmy z CSM v Olomouci, dva z nich psané pro farní noviny. Po příjezdu do Olomouce, kde jsem mohla vidět všechnu tu práci, nadšení a také společenství přípravného týmu, mě mrzelo, že jsem nakonec do přípraváku nejela. Velmi jsem…

Tofl

Neví náhodu někdo z vás, od koho byla a jak se jmenuje ta melodie, která hrávala před scénkami na hlavním pódiu ?
Nemám na mysli melodii před informacemi (to byla z Pevnosti Boyard).
Děkuji za info ;-)
#olomouc2017

Tofl Díky ;-)

Lusmarí nemáte ji(tu "uspávačku") náhodou někdo v mp3, chtěla bych si ji dát jako vyzvánění :)

CSM Olomouc 2017

Follow ke stažení

CSM Olomouc 2017

Časopis Follow ke stažení... (všechna vydání včetně 0. čísla pro přípravný tým) Follow 0. číslo Follow 1. číslo Follow 2. číslo Follow 3. číslo Follow 4. číslo Follow 5. číslo

CSM Olomouc 2017

Je důležité snít

CSM Olomouc 2017

Pokračování rozhovoru z 5. čísla časopisu: P. João Chagas je zodpovědným za sekci pro mládež ve Vatikánu. Jak se vám mezi námi líbí? Přijel jsem nedávno a je vidět, že je tady opravdu mnoho mladých lidí. Je tu hezky připravené setkání, které mluví…

Áňa

LidiLidi Pecka, to je super, že je zkušenost takováhle.

kacarovi3 Velmi pěkný článek,ve kterém je hodně naděje pro lidstvo.Při katolických akcích se vždy rodí jiný krásnější svět plný dobra a lásky.Ach,kdyby nás bylo více a mohli jsme počtem zaplavit svět.

CSM Olomouc 2017

Virtuální prohlídka CSM

CSM Olomouc 2017

Kdo byl na CSM, ten ví, jaká tam vládla pohodová a přátelská atmosféra a může si ji připomenout virtuální prohlídkou, kterou připravil Dominik David. A kdo na CSM nebyl, uvidí aspoň zprostředkovaně, jak jsme se tam měli :) Virtuální prohlídka CSM

Áňa

Díky, že na nás v Olomouci budou vzpomínat v dobrém!
#olomouc2017 #csm2017 #nebojtese
http://www.zurnal.upol.cz/nc/zprava/clanek/1951/